Blog

Podstawową zaletą stron internetowych wyposażonych w system zarządzania treścią CMS jest możliwość ich szybkiej i intuicyjnej aktualizacji. Co ważne, wszystkie zmiany może wprowadzić nawet taki użytkownik, dla którego programowanie to dziedzina z pogranicza magii. Obsługa panelu administracyjnego nie wymaga bowiem wiedzy informatycznej.

Zacznijmy od kilku słów wyjaśnienia, czym tak naprawdę jest pozycjonowanie. Najprościej rzecz ujmując, jest to promocja witryny w internecie. To szereg działań mających na celu jej wywindowanie jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

W ostatnim czasie coraz większa liczba użytkowników korzysta z internetu za pomocą urządzeń mobilnych. Na rynku istnieje cała masa smartfonów i tabletów, które różnią się między sobą wielkością wyświetlacza. Cała zabawa polega na tym, aby na każdym z nich strona internetowa wyświetlała się prawidłowo i była automatycznie do nich dopasowywana. I właśnie tu z pomocą przychodzi nam responsywność.

Przed przystąpieniem do realizacji nowej strony internetowej koniecznie należy ustalić wszystkie szczegóły dotyczące tego złożonego procesu. Najczęściej Klient zostaje poproszony o wypełnienie briefu, w którym Wykonawca zawarł listę kluczowych pytań na temat przyszłej realizacji.

Takie rozwiązanie pozwala Klientowi precyzyjnie określić swoje oczekiwania względem strony internetowej, przedstawić wszystkie wytyczne i podzielić się swoimi sugestiami. Dla osób, które będą odpowiedzialne za tworzenie nowego projektu, będzie to niezwykle cenna porcja informacji. Na podstawie tych danych Wykonawca będzie w stanie przygotować indywidualną ofertę, będą one także podstawą jego przyszłych działań. Jak wiadomo, dobra komunikacja ma ogromne znaczenie przy realizacji każdego projektu, dlatego dobrze skonstruowane pytania oraz rzetelne odpowiedzi stanowią solidny fundament przyszłego sukcesu.

ADRES I GODZINY OTWARCIA

sinGRAPH
ul. STRUMIEŃSKIEGO 12
41-400 MYSŁOWICE

Poniedziałek - Piątek
od 8:00 do 16:00

+48 32 223 87 80
info@singraph.pl


NIP: 222-015-22-04 • Regon: 271026966
85 1050 1214 1000 0090 7181 9594 • ING Bank Śląski

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka Prywatności sinGRAPH (link)