Strony internetowe

Funkcjonalność i atrakcyjny design, czyli strony internetowe od sinGRAPH

 

Obecnie strony internetowe stanowią nieodłączny element każdego przedsiębiorstwa. Niezależnie od tego, czy firma decyduje się na prowadzenie biznesu w sieci, czy poza nią, posiadanie własnego serwisu to właściwie konieczność. Nie tylko pozwala informować odwiedzających go użytkowników o ofercie i usługach danego przedsiębiorstwa, ale także przyciąga więcej potencjalnych Klientów i pomaga budować tożsamość marki. Strony internetowe pozwalają się kojarzyć, są też jednym z pierwszych źródeł informacji, po jakie sięgają konsumenci. Jeśli nie znajdą w przeglądarce Twojego serwisu, zwrócą się do konkurencji, która taki serwis posiada.

 

Projektujemy i tworzymy innowacyjne strony oraz sklepy internetowe o wysokim standardzie. Wykorzystując indywidualnie utworzony system CMS zawsze dopasowujemy ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Nasze produkty wyróżnia rozsądnie zaplanowana struktura serwisu, przejrzysty i funkcjonalny design oraz nowoczesność. Dbamy o responsywność stron internetowych, by ich zawartość dopasowywała się do każdego urządzenia, na którym aktualnie jest wyświetlana. W efekcie całość jest wygodna i czytelna dla użytkownika. Specjalizujemy się nie tylko w tworzeniu stron i sklepów internetowych, ale także w projektowaniu landing page i portali informacyjnych.

 

SinGRAPH – strony internetowe, które zachwycą każdego

 

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim dbałość o szczegóły oraz estetyka tworzonych przez nas stron. Nasze kreacje zawsze są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Cenimy sobie indywidualne podejście do Klientów, dlatego zapewniamy im unikalny projekt graficzny w pełni tożsamy z branżą, w której funkcjonują oraz oprogramowanie spełniające wszelkie wymagania. Oferujemy:

 

  • intuicyjny panel administracyjny,

  • wielopoziomowe menu

  • nieograniczoną ilość albumów i zdjęć

  • konta dla użytkowników z określeniem praw dostępu

  • okienko z prośbą o kontakt

  • slider z przyjaznym interfejsem

  • zintegrowanie strony z kontami w mediach społecznościowych

  • profesjonalny moduł blogowy

 

A także wiele innych opcji, które znacząco usprawnią działanie strony lub sklepu internetowego. Całość uwzględnia potrzeby i oczekiwania naszych Klientów, dlatego każda oferta jest w pełni spersonalizowana. Dbamy o to, by utworzone portale były przyjazne dla użytkowników, a przy tym wyglądały profesjonalnie i wyróżniały się na tle konkurencyjnych witryn. Dzięki naszym specjalistom z firmy sinGRAPH powstają strony internetowe dopasowane do współczesnych realiów – są estetyczne, przejrzyte i łatwe w obsłudze zarówno dla moderatorów, jak i odwiedzających ją internautów. Współpracując z nami otrzymasz serwis, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. 

ADRES I GODZINY OTWARCIA

sinGRAPH
ul. STRUMIEŃSKIEGO 12
41-400 MYSŁOWICE
Poniedziałek - Piątek
od 8:00 do 16:00

   +48 32 223 87 80
   +48 600 901 018
   +48 696 293 877
   info@singraph.pl


NIP: 222-015-22-04 • Regon: 271026966
85 1050 1214 1000 0090 7181 9594 • ING Bank Śląski

© Copyright 2019 sinGRAPH Wszystkie prawa zastrzeżone

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka Prywatności sinGRAPH (link)