Blog

Podstawową zaletą stron internetowych wyposażonych w system zarządzania treścią CMS jest możliwość ich szybkiej i intuicyjnej aktualizacji. Co ważne, wszystkie zmiany może wprowadzić nawet taki użytkownik, dla którego programowanie to dziedzina z pogranicza magii. Obsługa panelu administracyjnego nie wymaga bowiem wiedzy informatycznej.Nasz autorki system CMS powstał po latach praktyk i doświadczeń związanych z budową stron internetowych. Przeprowadziliśmy liczne testy, uwzględniliśmy uwagi i opinie naszych Klientów, w wyniku czego mogliśmy oddać do użytkowania nowy produkt. Pozwala on w łatwy sposób zarządzać strukturą strony internetowej. Właściciel strony w każdej chwili może skonfigurować funkcje strony, dzięki czemu na przykład zwiększy ilość zakładek menu głównego lub doda galerię w dowolnym miejscu na stronie.


Panel administracyjny jest naszym autorskim rozwiązaniem, możemy więc swobodnie go rozbudować i dopasować do indywidualnych wymagań każdego Klienta. Po otrzymaniu informacji z opisem takich modułów możemy rozbudować stronę o dowolne funkcje.


Główne zalety wynikające z użytkowania stron internetowych wyposażonych w system zarządzania treścią:

  • prosta aktualizacja treści
  • możliwość tworzenia nieograniczonej ilości albumów w galerii, do których można przypisać nieograniczoną liczbę zdjęć
  • możliwość osadzenia albumu w dowolnym miejscu na stronie
  • możliwość dodawania, usuwania i edycji zakładek menu głównego
  • możliwość dodania zdjęć slidera wraz z opisem i podlinkowaniem do dowolnej strony
  • możliwość integrowania zakładek i definiowania ich widoczności: w menu górnym, w menu bocznym, w menu rozwijanym, w menu stopki, widoczność działów potomnych
  • możliwość tworzenia kont użytkowników panelu administracyjnego wraz z określeniem praw dostępu
  •  historia logowań i czynności wykonanych przez użytkowników
ADRES I GODZINY OTWARCIA

sinGRAPH
ul. KRAKOWSKA 7 (pracujemy zdalnie)
41-400 MYSŁOWICE
Poniedziałek - Piątek
od 8:00 do 16:00

   +48 32 223 87 80
   +48 600 901 018
   +48 696 293 877
   info@singraph.pl


NIP: 222-015-22-04 • Regon: 271026966
85 1050 1214 1000 0090 7181 9594 • ING Bank Śląski

© Copyright 2023 sinGRAPH Wszystkie prawa zastrzeżone

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Polityka Prywatności sinGRAPH (link)